O nas

Spółka Medius istnieje na rynku od 2000 roku. Naszym głównym obszarem działania jest organizacja wydarzeń naukowych dla szeroko rozumianego środowiska medycznego, na terenie całej Polski. Działając na rynku od tylu lat zdobyliśmy duże doświadczenie. Posiadamy bazę ponad 40 tys. lekarzy różnych specjalności. Organizowaliśmy  sympozja i konferencje  naukowo-edukacyjne jednodniowe i kilkudniowe, gromadzące do 1.500 uczestników. Były to wydarzenia o zasięgu krajowym jak i międzynarodowym.

Na współpracę z nami zdecydowało się wielu znakomitych przedstawicieli świata medycyny, między innymi: profesor Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka, profesor Piotr Czauderna, profesor Anna Kostera-Pruszczyk, profesor Brygida Kwiatkowska, profesor Kazimierz Niemczyk, profesor Dariusz Patkowski, profesor Andrzej Piotrowski, profesor Paweł Płudowski, profesor Piotr Pruszczyk, profesor Magdalena Rutkowska, profesor Piotr Socha, profesor Paweł Śliwiński, docent Maria Wilińska, dr Jan Wendland, profesor Jacek Wysocki i wielu innych.

Współpracowaliśmy przy organizacji Zjazdów: Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci, Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej oraz Międzynarodowych kongresów EVIDAS.

Poszukujemy takich form szkolenia, które dostarczą nie tylko aktualnej wiedzy, czy ważnych, „gorących” tematów, ale przede wszystkim pomogą w codziennej praktyce lekarskiej. Dlatego konwencja wielu szkoleń odbiega od dotychczasowych, typowych form wykładowego przekazywania wiedzy. Zależy nam bowiem na pokazaniu praktycznych rozwiązań problemów w zakresie omawianych zagadnień. Przedstawiamy i komentujemy nowe standardy i wzorce. Prezentowane są przypadki kliniczne w celu pokazania praktycznego zastosowania aktualnej wiedzy medycznej. Niektóre ze szkoleń mają interaktywny charakter, wymagający aktywnego uczestnictwa słuchaczy. Przykładem tego typu konferencji są: Pediatria przez przypadki, Neonatologia przez przypadki, Reumatologia przez przypadki.

Zrealizowane przez nas konferencje, kongresy, zjazdy, seminaria, warsztaty znajdziecie Państwo w zakładce Archiwum. Pełen wykaz planowanych przez nas wydarzeń znajduje się w zakładce Konferencje. Niektóre z udzielonych nam rekomendacji znajdują się w zakładce Rekomendacje. Nasi zleceniodawcy są zadowoleni z oferowanych przez nas usług i powierzają nam organizację kolejnych zjazdów, sympozjów, konferencji.

Jesteśmy zwolennikami bardzo elastycznego podejścia do ustalania zasad współpracy i zakresu czynności, jakie mamy wykonać w ramach tej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Wiceprezes zarządu

Wojciech Błoch

Prezes zarządu

Leonard Padzik